Наші надійні двері – Ваш впевнений захист

Дверний світ

Виробничо-торговельна компанія «Дверний світ» була заснована у 2003 році. Спочатку ставилася мета виготовлення нестандартних виробів, а саме вхідних і міжкімнатних дверей будь-яких розмірів і типів відкривання, будь-яких виробів з цінних порід дерева. На сьогоднішній день наша компанія, одна з небагатьох, хто готовий відійти від шаблонів та запропонувати Вам справді ексклюзивні рішення. Наші вироби здобули визнання споживачів не лише в Україні, а й за кордоном.


Наші дизайнери розроблять макет-ескіз майбутнього виробу на основі Ваших побажань та уподобань, а наші технологи втілять ці ескізи у реальні вироби. Наш девіз "Наші надійні двері - Ваш впевнений захист" ми підкріплюємо якістю своєї продукції. Працюючи лише з відомими торговими марками та перевіреними постачальниками витратних матеріалів та фурнітури, ми можемо гарантувати високу якість та довговічність в експлуатації наших виробів. Злагоджена робота персоналу дозволяє виконати навіть найскладніше замовлення в найкоротші терміни без втрати якості. І нехай Вас не лякає, що більшість наших замовлень зроблені за індивідуальними вимогами, вартість дверей, зібраних на нашому виробництві за індивідуальним замовленням, не вище, ніж у тих, хто може запропонувати Вам тільки вироби стандартних розмірів. Другий слоган нашої компанії – як наш успіх, відображає себе у кожному виробі, виробленому на нашій фабриці.

Наша продукція сертифікована державною системою сертифікації України "УкрСЕПРО".

До вашої уваги наші менеджери запропонують повний спектр послуг:

- Консультація та допомога у виборі

- Підготовка ескізу на основі Ваших уподобань

- Виїзд на об'єкт та завмер

- Попередній прорахунок

Підбір кольорової гами, складання попередньо плану відкриття, вибір моделі дверей з каталогу, складання Договору на об'єкті для Вашої зручності

Доставка по всій Україні

- Висококваліфікований монтаж

- Гарантія та післягарантійне обслуговування.

Завжди раді Вас бачити у нашому салоні-магазині.

 

(044) 362 62 97

(050) 443 87 99

e-mail: dveri-mir@ukr.net