Наші надійні двері – Ваш впевнений захист

Плінтус для підлоги

Виготовимо плінтус підлоговий під колір міжкімнатних дверей будь-якого розміру.

Плінтус PL-01

Плінтус PL-01

*Ціна вказана за 1м.п. товщина плінтуса 10ммТовщина 12мм - 145 грнТовщина 16 мм - 155 грнВиготовимо ..

135.00грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Плінтус надає фігурної закінченості приміщенню. Він естетично оформляє лінію стикування стін та підлоги, відокремлює фінішний матеріал підлогових покриттів у районі дверей, ховає під собою дроти, «пом'якшує» перехід між різними відтінками кольорів і фактурою оздоблювальних матеріалів.

МДФ-плінтус вигідний за вартістю, зручний при укладанні на кабельні комунікації, а дерев'яний плінтус виграє за рахунок натуральності. Розглянемо, у чому відмінності пропонованих виробів.

Плінтус дерев'яний

Купити у Києві його захочуть ті, хто створює у своєму офісі чи житловому приміщенні дорогий інтер'єр, де використовується справжній паркет чи імітація у вигляді високоякісного ламінату.

Екологічно чиста сировина має привабливий вигляд, прослужить довго, тому що проходить якісну обробку, відрізняється міцністю та однорідністю вихідного кольору. Дерев'яні плінтуси створюють цілісну дизайнерську лінію при натуральному паркеті та встановленні дорогих дверей, тому будьте готові до значних вкладень.

Якщо дерев'яний плінтус купити для організації ексклюзивного інтер'єру, то змонтувати його вдасться 1 раз. Оформлювальні вироби вимагають наявності рівних поверхонь для щільного прилигання, в процесі експлуатації вони за необхідності фарбуються та лакуються.

Плінтус МДФ

Тверда планка обійдеться в більш прийнятну вартість, ніж якщо ви вирішите купити дерев'яний плінтус у Києві. Крім міцності та рівності, виріб з деревно-стружкової сировини має гнучкість. Зовнішня частина його імітує будь-які натуральні матеріали.

Плінтус із ПВХ-покриттям не боїться вологи сонця. Вироби пропонуються у величезній кількості колірних варіантів із максимальною точністю підбору під бажаний відтінок. Вибираються для плитки та лінолеумно-ламінатної підлоги.

При монтажі до стіни кріплять гачкообрані скоби, на які надягається плінтус. Місця сполучення оформлюються заглушками. Рідкіший варіант установки: купити МДФ-плінтус і приклеїти.

Тим, хто шукає пластиковий плінтус, можна лише поспівчувати. Єдина його перевага – дешевизна, але в іншому продукція значно програє переліченим вище «побратимам». Тендітна, здатна деформуватися від випадкового попадання ніжкою стільця або шкарпеткою твердого взуття, вона ще й швидко вигоряє, не володіючи потрібною світлостійкістю. Тому вираз «скуповий платить двічі» відноситься якраз до придбання пластикових плінтусів.

Робіть свідомий вибір та правильне інвестування в інтер'єр приміщень! В інтернет-магазині «Дверний світ» (Київ) завжди можна купити МДФ-плінтус та дерев'яний аналог за доступними цінами. Працюємо з роздрібними та оптовими покупцями.