Наші надійні двері – Ваш впевнений захист

Вхідні двері KV-01

Вхідні двері KV-01, фото 1

Вхідні двері KV-01

  • Цена по запросу

Сталеві двері з облицюванням із натурального дерева на замовлення з високоякісної деревини. Будь-який розмір.

Можливе облицювання зі МДФ ламінованого. Товщина полотна складає 82 мм. Вага від 150 кг. Сталь 2мм.

Каркас полотна складається з гнутого профілю, виготовленого з 2-х мм сталі. Полотно має лицьовий лист металу товщиною 2 мм і три П-подібні ребра жорсткості, що робить двері непідвладними механічним впливам ззовні. Каркас полотна покривається декоративними накладками з ясена та інших порід натурального дерева товщиною 16 мм. Усередині полотно утеплюється теплоізолятором IZOTOPRAK. Це робить наші двері звуко- та теплоізоляційними.

Коробка дверей складається з цільнозварного гнутого профілю холодного ката з 2-х мм. сталі. Усередині коробки знаходяться 6 монтажних отворів під анкерні гвинти, які витримують 2 тонни на розрив кожен. Усередині коробки також знаходиться утеплювач IZOTOPRAK для шумо, пилу та вологоізоляції. по 3 шт на кожну двері, регульовані та змащувані. З боку петель двері мають чотири антизрізи, які запобігають зрізу петель і відповідно вторгнення в приміщення.
Використовуються замки, броненакладки, ручки, очі та внутрішня механіка таких компаній як - "Mottura", "Cisa", "MTL", "ABLOY", "Гардіан", "Kale", "ABLOY", COLOMBO Design та Mandelli.

На всі дверні блоки в зборі - гарантія 1 рік.

ВІД ЗАМІРУ ДО МОНТАЖУ

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре